EL SANTO PATRÓN

Monsanto y Bayer crearán una gigante mundial (elpais)

En el futuro solo comeremos cuando lo decida el santo patrón. Bueno, de momento respirar aún es gratis 🙂

EL SANTO PATRÓN por Visi Vidal Gilsanz está licenciado bajo una Licencia Creative Commons Atribución-NoComercial-SinDerivar 4.0 Internacional.

1.998 thoughts on “EL SANTO PATRÓN

  1. Appen Türkiye nedir, ne kadar para kazandırır ve püf noktaları hakkında temel başlıklar. Appen Türkiye için cevaplar. Appen para kazanma ve appen güvenilir mi

  2. edebiyat 9 sınıf ders kitabı cevapları için dersimiz edebiyatı ziyaret etmeyi unutmayın. En iyi yayınevlerinin en son baskı kitaplarının 10 sınıf edebiyat kitabı cevapları dersimiz edebiyatta. Edebiyat dersine dair tüm ücretsiz içeriklerin yanında düşünceyi geliştirme yolları gibi çocuk gelişimine faydalı konular için de dersimiz edebiyat herkesin ilk tercihi!

  3. izmit reklamcı When you begin your business online, your first step for success should be, training yourself on the top internet marketing techniques, in order to get your business noticed. Knowing how to market your business online is very important to your bottom line. To jumpstart your business, here are some top tips that are sure to help move the revenue needle.

Comments are closed.